Magazin

Ajda Pekkan'dan iddialara yanıt

Ajda Pekkan'dan iddialara yanıt

Tuğçe Çavuşoğlu, boşanma davası açtığı eşi Bülent Çavuşoğlu’nun aşk yaşadığını iddia ettiği Ajda Pekkan için "Dosyamızı hazırladık, bakalım dava günü belli olunca o kadın Türkiye'de durabilecek mi? Araştırın, belki de gitmiştir" demişti.

Sonrasında Bülent Çavuşoğlu'nun Gülay Kamaz ile de birlikte olduğu hatta Kamaz'a cip hediye ettiği iddia edildi. Kamaz da geçtiğimiz gün bu konuyla ilgili olarak, "Kendi paramla satın aldığım arabamı böylesine çirkin bir polemiğe malzeme yapmaya çalışanları esefle kınıyor; bana bir telefonla ulaşmaları bu kadar kolay olduğu halde bu yalan haberi medyaya taşıyan basın mensubu arkadaşlarıma da teessüflerimi iletiyorum. Bu kadar uzun ve köklü bir dostluğu şahsi menfaatleri uğruna karalamaya çalışan zihniyetle hukuki platformda sonuna kadar mücadele etmekte çekinmeyeceğimi belirtir, gerçeği kamuoyunun dikkatine sunarım" açıklamasını yapmıştı.

Bu kez yine gözler Süperstar Ajda Pekkan'a çevrilmişti. Pekkan,Tuğçe Çavuşoğlu'nun iddialarına "Beni ilgilendiren bir konu değil. Herkesin kendi hayatı var" diyerek yanıt verdi.

(Habertürk)

Yayın tarihi: 08.04.2012
387
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.