Magazin

Ajda Pekkan'dan Bülent Ersoy'a cevap

Ajda Pekkan'dan Bülent Ersoy'a cevap

Katıldığı iftar yemeğinde Bülent Ersoy'a selam vermediği için Bülent Ersoy'un topa tuttuğu Ajda Pekkan Ersoy'a ateş püskürdü.

Bülent Ersoy, geçtiğimiz gün Bodrum’da Ajda Pekkan’la ilgili sert açıklamalar yapmıştı. Pekkan suskunluğunu bozdu, kendisi için “Her şeyden önce Allah’ın selamını vermeyi öğrensin, küstah. Masaya geldi, bir selam vermedi. Orada Orhan Gencebay ile ben varım, senden aşağı bir insan yok ki, senden yukarısı var hatta” diyen Ersoy’un tepkisine anlam veremediğini söyledi: "İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin verdiği iftar davetine ben de katıldım.

Bize ayrılan masaya gittiğimde pek çok sanatçı dostumun olduğunu gördüm, hepsiyle selamlaştık. Gecenin ilerleyen saatlerinde de resmi bir davette ne kadar mümkünse o kadar sohbet ettik. Kimseyle selamlaşmamam ve konuşmamam gibi bir şey söz konusu değil. Ortada böyle bir şey yapmamı gerektirecek durum da yok... Buna rağmen Bülent Ersoy’un neden böyle bir hassasiyet gösterdiğini anlamış değilim. O sert sözleri söylediğine ihtimal vermiyorum, söylemişse de ayıp etmiş demektir.”

Yayın tarihi: 14.08.2013
477
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.