Magazin

Ajda Pekkan canlı yayında Saba Tümer'i fena fırçaladı

Ajda Pekkan canlı yayında Saba Tümer'i fena fırçaladı

Saba Tümer, önceki geceki programında şok yaşadı. Ajda Pekkan'ı telefona bağladı, süper stardan süper sert bir fırça yedi.

Güncellenme tarihi:
Ünlü şarkıların yazarı Fikret Şenes'i konuk eden Saba Tümer, program boyunca ünlü sanatçılara bağlanarak Şeneş'e sürprizler yaptı. Sıra Ajda Pekkan'a geldiğinde Saba Tümer ummadığı bir şokla karşılaştı. Canlı yayına bağlanan Ajda Pekkan, Tümer'i 'cep telefonuna bakmadığı için sert bir dille fırçaladı..." SABA TÜMER'İ FENA FIRÇALADI (VİDEO) İşte canlı yayındaki o diyaloglar: Ajda Pekkan-Beni niye aramadınız?.. Ayın üçü bak telefonuna... Üç tane miss call'un var... Saba Tümer- Haaaa o siz miydiniz? Ajda Pekkan- Beraber program yapalım diyecektim. Şeneş hanıma sürpriz yapmak için ortak birşeyler planlamak istedim. 10 defa aradım, bir dönen olmadı. Saba Tümer- Bilmediğim numaraya geri dönmüyorum ben... Ajda Pekkan- Biz de dönmüyoruz ama bir asistanımıza aratıyoruz... Saba Tümer- Bilmiyordum ya numarayı... Hayır Ajdaaa Hanım... BEYOĞLU BELEDİYESİNİ Mİ ARAYAYIM? Ajda Pekkan- Ben seni çok sevdiğim için söylüyorum, yoksa bana ne... Saba Tümer- Ajda Pekkan yazsa açmaz mıyım. Bilmediğim o kadar çok numara arıyor ki bazen no'ya da basıyorum... Ajda Pekkan- Ben sana nasıl ulaşağım peki... Kimi arayayım. Beyoğlu belediyesini mi arayayım? Saba Tümer- Ben sizi kaydededeyim o zaman... Çok çok özür dilerim... Ajda Pekkan- Rica ederim... (Milliyet)
Yayın tarihi: 18.03.2011
408
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.