Magazin

Aile kavgası İnternet'e taşındı

Aile kavgası İnternet'e taşındı

20 yaşındaki Claire Williams'ın bir türlü toplayamadığı odası, babasının açtığı sitede fotoğrafların yayımlanmasından sonra düzene girdi. Şimdi kızı da, babasının 'utanç' anlarını aynı yolla afişe ediyor.

Baba-kızın 'dağınık oda' savaşı İnternet'e taşınınca, tüm dünyanın zevkle izlediği bir intikam meselesi haline geldi. Kızının odasının her zaman düzensiz ve karışık olmasından bıkan bir baba, çareyi odanın fotoğraflarını çekip kurduğu web sitesinde yayımlamakta buldu.

Aslında aile içi bir çekişmenin sonucu olarak hayata geçirilen site, o kadar çok ilgi gördü ki, ilk iki hafta içinde Shameit.com adresini 40 bin kişi ziyaret etti. Bu hareket işe yaradı ve kız odasını toparladı ancak şimdi öç alma sırası ona geçmişti!

İntikamı 'acı' oldu
'Aile kavgası'nın rövanşında, işletme bölümü öğrencisi olan Claire, babasını utandırabilecek başka fotoğrafların bulunduğu bir web sitesi yarattı. Babasının, kendisinin durumuna acıyan arkadaşları ile işbirliği yapan genç kız, onun bir partide çantasıyla dans ederken görüldüğü sarhoş fotoğraflarını sitesinde yayımlamaktan çekinmedi. Üstelik, ailedeki tek 'dağınık' kişinin kendisi olmadığını göstermek için, babasının garajının fotoğraflarına da yer verdi.

Şimdi, babanın buna cevabı ne olacak bilinmiyor, ancak web sitesinin daha çok ilgi göreceği kesin.
Yayın tarihi: 21.03.2006
383
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.