Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ahu'yla Cansu sıkı dostmuş!

Ahu'yla Cansu sıkı dostmuş!

Cem Yılmaz'ı Ahu Yağtu'ya kaptıran Cansu Dere ile Yağtu'nun birlikte ilk fotoğrafı ortaya çıktı. Şimdilerde düşman olan ünlü modeller, birkaç yıl önce sıkı dosttu!

Güncellenme tarihi: 28.04.2014

AHU YAĞTU FOTOĞRAFLARI

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu'nun düğünü bitti, dedikodular sona ermedi. Yılmaz'la olan 7 yıllık ilişkisi ve Ahu Yağtu'yla dostluğu yüzünden gözlerin çevrildiği bir diğer isim de Cansu Dere oldu. Sevgilisini en yakın dostuna kaptıran modele yine 'Dostluk mazide kaldı' dedirtecek bir fotoğraf karesi ortaya çıktı!

CANSU DERE FOTOĞRAFLARI

DOST KAZIĞI!
Birkaç yıl önce bir defilede çekilen fotoğrafta; Cansu Dere ile Ahu Yağtu kuliste arkadaşlarına poz veriyor. Her ikisi de İzmirli olan sıkı dostlara; bir diğer yakın arkadaşları Özge Ulusoy da eşlik ediyor. Bu fotoğraf karesiyle de; "Ahu Yağtu'nun Cansu Dere'ye attığı dost kazığı" bir kez daha gözler önüne serildi.

ÖZGE' YE SiTEMLi!
Cansu Dere, Yılmaz ile Ahu Yağtu'nun düğününe giden arkadaşı Özge Ulusoy'a çok kırıldı. Dedikodulara göre; Dere, Ulusoy'a "Yazık" diye mesaj attı.

UĞRUNA KAVGA ÇIKTI
Kendisini terk eden Cem Yılmaz'ın en yakın arkadaşı Ahu Yağtu'yla aşk yaşadığını duyan Cansu Dere, yaklaşık 1 yıl önce Yağtu'nun Bebek'teki butiğinde kavga çıkartmıştı.

574
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.