Magazin

Ahu Tuğba'dan iyi haber

Ahu Tuğba'dan iyi haber

Geçtiğimz hafta ciğerlerinden rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Türk Sineması'nın efsane oyuncularından Ahu Tuğba'dan müjdeli haber geldi...

Geçtiğimiz hafta akciğerlerinden rahatsızlanarak İzmir'de hastaneye kaldırılan Ahu Tuğba taburcu oldu. Yapılan kontroller ve tedavi sonucunda akciğerlerinde ve tüm vücudunda kansere ratlanmadığını söyleyen Tuğba, "Vücudumda komple tarama yapıldı. Allaha şükür ciğerlerim temiz çıktı. Bir süre Bodrum'da deniz kenarında dinlenip, oksijenin yoğun olduğu yerlerde tedavime devam edeceğim' dedi. Bodrum Bitez'de Sunpoint Hotel'de istirahate çekilen Ahu Tuğba 'Dr. Murat Karamustafaoğlu, akciğer nakline gerek olmadığını söyledi. Yaşadığım büyük travmalardan kaynaklanmış. Bundan böyle daha stressiz ortamlarda bulunup, negatif insanlardan kaçacağım." dedi.

Sıkıntılı süreçte, kendisine akciğreni vermek isteyen sevenlerinin de olduğunu söyleyen Tuğba, "Seda Sayan, Nazan Şoray aradı, hayranlarım hastaneye hücum etmiş. Ekmek verdiğim insanlar aramadı ama vefalı dostlarım da unutmadı" diyerek, hassasiyeti ve güzel dileklerinden dolayı İbrahim Tatlıses'e de teşekkür etti. Ahu Tuğba son olarak "Ben ölümden korkmuyorum, yalnızca Allah'tan korkarım. Allah’ın dediği olur" diyerek sevinçli haberden dolayı mutlu olduğunu söyledi.

(Akşam)

Yayın tarihi: 13.09.2013
546
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.