Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ahmaklarla film yapmayacağım

Ahmaklarla film yapmayacağım

Tatile geldiği Türkiye'den mutlu ayrılan aktör Sean Connery, Hollywood yönetmenlerini ahmaklıkla suçlayarak artık onlarla film yapmayacağını söyledi.

Bir zamanlar oynadığı James Bond karakteriyle milyonlarca sinemaseverin gönlüne taht kuran İskoç aktör Sean Connery artık film yapmayacağını söyledi. Ülkemizden 10 günlük tatil sonrası mutlu ayrılan Sir Sean Connery, Yeni Zelandalı bir gazeteciye verdiği röportajda Hollywood yönetmenlerini ahmaklıkla suçladı.

Aktör, 'Tabii ki her yönetmeni kastetmiyorum. Ama bazı yönetmenler film yapmak bir yana, setin ışığı nasıl açılır onu bile bilmiyor. Bu ortamda çalışılmaz, bana ancak mafya ile ilgili bir film teklifi gelirse ikna olabilirim. Artık lüzumsuz şeylerle vakit kaybetmeyeceğim. 74 yaşındayım. Güzel şeylerle uğraşmak istiyorum' dedi.

'The Hunt for Red October', 'Entrapment' gibi unutulmaz filmlere damgasını vuran aktör, yönetmen Steven Spielberg tarafından, 'Dünyanın en iyi 7 aktöründen biri' olarak nitelenmişti.
332
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.