Magazin

'Ağzına ayar çek'

'Ağzına ayar çek'

Okan Bayülgen, Kanal D'de önceki gece yayınlanan 'Disko Kralı'nda Serdar Ortaç'ın şarkılarını eleştirince Yeşim Salkım ile gerginlik yaşadı. Yeşim Salkım çıkan tartışma sonrasında programı terk etti.

Güncellenme tarihi:
Yeşim Salkım burada Kanal D'deki 'Disko Kralı'nda 'Serdar Ortaç' krizi çıktı. Televizyon Gazetesi'nde yer alan habere göre 'Disko Kralı' Okan Bayülgen, Serdar Ortaç'ı eleştirince Yeşim Salkım çok sinirlendi. Çünkü Yeşim Salkım yeni albümünde Serdar Ortaç'tan 2 şarkı seslendirdi. İşte gergin diyalog: Y.S.: Serdar Ortaç hakkında ağır konuşmaya devam ederseniz kabul etmem. O.B.: Çok özür diliyoruz Serdar'dan. Y.S.: Burası eğlenilecek yer olabilir ama herkes saygılı olsun. O.B.: Özür diliyoruz. Offf Yeşim ya... Y.S.: Off deme ya. Sen herkesle eğlenme hakkına sahip olabilirsin, ama ben değilim. O.B.: Deli misin? Ben sana bir şey söyleyeyim mi, herkes benimle nasıl eğleniyor biliyor musun? Y.S.: Biraz da susmak gerekiyor, ama... O.B.: Hayır, susmak gerekmiyor. Ne günlere kaldık. Yeşim çatır çatır Serdar Ortaç savunuyor. Y.S.: Serdar'ı 20 yıl önce de savunuyordum. O.B.: Yeşim kendi değerini bil. Bak sana hakaret ediyorum, dikkat ediyor musun? Y.S.: Arkadan konuşmaya o kadar alıştınız ki, hoşunuza gidiyor. O.B.: Neye alıştık? Dedikodu mu yapıyoruz? Sen, beni dedikodu yapmakla suçluyorsun. Y.S.: Programında bulunmayan insanlarla ilgili konuşuyorsun. Ağzına bir ayar çekmen gerekiyor Okan. O.B.: Ben dedikodu yapmıyorum! Y.S.: Dedikodu yapıyorsun demedim. Burada olmayan bir insan hakkında konuşmak doğru değil. O.B.: Siyaset de konuşamayız o zaman. Her konuşmaya başbakanın gelmesi mi lazım? Y.S.: Sen aleni şekilde dalga geçiyorsun. O.B.: Buna hakkım var. Y.S.: Nasıl böyle bir şeyi kendinde hak görürsün? O.B.: Bir sürü insanın yaptığı müzikle dalga geçme hakkım var. Gerginlik iyice artınca Okan Bayülgen reklam arası verdi. Yeşim Salkım ise stüdyoyu terk etti.
Yayın tarihi: 23.11.2009
577
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.