Magazin

Aguilera oğlunu sünnet ettirdi

Aguilera oğlunu sünnet ettirdi

Christina Aguilera ve müzik direktörü eşi Jordan Bartman, yeni doğan bebekleri Max Liron ile birlikte Beverly Hills'teki evlerinin kapılarını Hello dergisine açtı.

Eşi Yahudi olduğu için oğlunu doğumdan sekiz gün sonra sünnet ettirdiğini belirten Grammy ödüllü şarkıcı, "Annelik konusunda deneyimliyim. Küçük kardeşim doğduğunda 15 yaşındaydım, ona ben baktım" diyor. Boşanmış bir ailenin çocuğu olan, psikolojik ve fiziksel şiddet gördüğünü belirten Aguilera, Jordan'ın aşkı ve bebeği Max'in sevgisiyle şimdi çok mutlu.

Grammy ödüllü şarkıcı Christina Aguilera ve eşi Jordan Bratman, yeni doğan bebekleri Max Liron ile birlikte Beverly Hills'teki evlerinin kapılarını Hello! dergisine açtı. Aguilera, eşi Yahudi olduğu için oğlunu doğumdan sekiz gün sonra sünnet ettirdiğini açıkladı.

Tebrikler! Max'i ilk gördüğünüzde neler hissettiniz?

- Christina Aguilera: Jordan video kamerası ile hazırdı. O, bu dev gülümsemeyi kaydetmek için hazır bekliyordu. Ve sadece şöyle dediğini duyuyordunuz: 'Aman Tanrım. Bu, harika bir deneyimdi.

- Jordan Bratman: Tüm süreci videoya almama izin vermediler. Bebeği bana çevirdikleri an, harika bir duygu hissettim. Sadece 'Aman Tanrım!' diye tekrarladığımı hatırlıyorum.

- C.A: Benim için ilk inanılmaz an, onun ağlayışını duymak oldu. Gözyaşlarına boğuldum. Gerçek üstü, muhteşem bir deneyimdi.

Christina, Max'i ilk kucağınıza aldığınızda ona iyi bakmak konusunda endişe ettiniz mi?

- C.A: Küçük kardeşim doğduğunda 15 yaşındaydım. Ona ben baktım. Annelik konusunda deneyimliyim.

Dikkat ettiğiniz başka değişiklikler oluyor mu?

- J.B: Şu sıralar bizi alarmda tutuyor. Christina onu ilk kez kucağına aldığı an, o da ilk kez gözlerini açtı. Annesinin sesini duyunca gözlerini kapatıyor. Yeni doğan bebekler çok fazla uyuyor ama şu sıralar bizi test ediyor. Bizle göz teması kuruyor. Kişiliği de yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlıyor. O, çok mutlu bir bebek.

Hamile olduğunuzu öğrendiğinizde, bu büyük haberi Jordan'a nasıl verdiniz?

- C.A: Aslında, teste ilk baktığım an gözlerime inanamadım. Hamile olmayı beklemiyordum. Ağlamaya ve terlemeye başladım. Bu testlerin yüzde 99 oranda doğru olduğunu söyleseler de, yine de tam olarak emin olamıyordum. Kan testi yaptırana kadar bekledim. Jordy'yi aradım ama onu boş yere heyecanlandırmış da olabileceğimi düşünüp endişeleniyordum. Ve dedim ki, 'Tatlım, sana büyük haberlerim olabilir.' Sesimin tonundan, ne söyleyeceğimi anladı. O sırada, arabada babası ile birlikte New York'tan eve dönmek için havaalanına gidiyordu. Tamamen emin olmadığımız için, ailemize söylemedik. Bana, şöyle bir e-mail gönderdi: 'Heyecanımı saklamak için kendimi zor tutuyorum. Sevinçten uçuyorum.'

2002 yılında Atlanta'da tanıştınız değil mi?

- C.A: Evet, birdenbire birbirimize tutulduk. Onun enerjisinden çok etkilendim. Çok sakin ve rahat bir insan. Yanında kendimi güvende ve huzurlu hissediyorum. Birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İlişkimiz mükemmel ilerliyor. Çoğunlukla benim yanımda vakit geçiriyordu çünkü Los Angeles'ta kimseyi tanımıyordu. Birbirimizin en yakın arkadaşı olduk ve sonra hikayenin devamı geldi. Aşık olmuştuk. Onun samimiyeti beni çok etkiledi. Başarılı bir kadının yanında olmasını isteyeceği çok güçlü bir erkek o. Hayatımın değişmez parçası.

Hayalinizdeki aile resminde çocuk da var mıydı?

- C.A: Kesinlikle. Ancak Jordan ve ben hazır değildik. Bizim umduğumuzdan üç ay daha önce oldu.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 11.03.2008
445
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.