Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Aguilera "en kötü", Hilton "en çirkin"

Aguilera "en kötü", Hilton "en çirkin"

ABD'de kadın örgütü, Christina Aguilera'nın rol aldığı reklam filmini 'en kötü', Paris Hilton'un oynadığı reklam filmini de 'en çirkin' seçti.

Örgütün 8 yıldır verdiği, 'İyi, Kötü ve Çirkin' ödülleri bu yıl da sahiplerini buldu. Çılgın davranışları, cüretkar sahne kostümleri ve son olarak MTV Video Müzik Ödülleri töreninde Madonna ile Britney Spears ile dudak dudağa öpüşmesiyle adından söz ettiren pop müzik yıldızı Christina Aguilera, Amerikalı kadınları çileden çıkardı.

"Yılın en kötü reklamı filmi"
Kadınların reklam endüstrisindeki konumunu geliştirmeye yönelik çalışmalarıyla tanınan New Yorklu Reklamcı Kadınlar örgütü, Aguliera'nın erotik giysiler içinde rol aldığı ayakkabı reklamını, "yılın en kötü reklamı filmi" seçti.

New Yorklu Reklamcı Kadınlar, sahne hayatının başlarında hanım hanımcık giysileri ve sesi ile ön kendinden sözettiren ancak sonraları açık saçık giysileri ile erotizm payını artıran Aguilera'yı, kadınları küçük düşürmek ve cinsel malzeme olarak göstermekle eleştirdi.

Hemşire, polis ve öğrenci
Pop müziğin ünlü ismi adlı Skechers ayakkabı firmasının reklam filminde, erotik giysiler içinde hemşire, polis ve lise öğrencisi rollerinde boy göstermişti.

Paris Hilton'a da yüklendiler
Eski sevgilisi ile çektirdiği porno filmler internette dolaşan ve aykırı yaşamı ile dillerden düşmeyen Hilton otellerinin varisi Paris Hilton'un rol aldığı reklam ise en kötü reklam seçildi. Guess adlı blue jean firmasının reklam filmi çekimlerinde üstsüz olarak ve belinden göğüslerine tırmanan bir yılanla poz veren Hilton da, kadınları seks nesnesi olarak göstermekle suçlandı.

New Yorklu Reklamcı Kadınlar örgütü, kendi internet sitelerinden yaptıkları duyuruda, 'iyi' ödülünün kime verildiğini, salı günü New York'ta Caroline's Kmedi Kulubü'nde düzenlenecek bir törenle duyurulacağını açıkladı.
501
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.