Magazin

Afrika töreniyle evlenecekler

Afrika töreniyle evlenecekler

Angelina Jolie, heyecanla ilk çocuğunun doğumunu bekliyor. Brad Pitt ve evlatlık çocuklarıyla Namibya'da olan güzel oyuncunun, Afrika töreniyle evlenmeye hazırlandığı söyleniyor.

Güzel yıldızın fotoları sağda

Mr.& Mrs. Smith filminde tanışıp aşık olduğu Brad Pitt'den çocuk bekleyen Angelina Jolie, Namibya'da doğum yapacak. Hamileliğinin son günlerini yaşayan Jolie'nin bebeğini doğurmadan önce Afrika töreniyle evlenmek istediği söyleniyor.

Angelina Jolie'nin Namibya'daki Etosha National Park'ta, yöre halkının katılacağı bir evlilik töreni düzenlemeyi planladığı da gelen haberler arasında.

YARDIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
Bu arada Angelina Jolie'nin doğum için Namibya'yı seçmiş olması da birçok meslektaşını şaşırtıyor. İki evlatlık çocuğu ve sevgilisi Brad Pitt'le Namibya'da objektiflere mutluluk pozları veren Jolie ise her fırsatta Afrika'yı çok sevdiğini söylüyor.

Afrika'daki yoksul ve kimsesiz çocuklara yardım elini uzatmayı bir yaşam biçimi olarak gören güzel oyuncu, dünyanın dikkatini Afrika'ya çekmek için de büyük çaba harcıyor ve özellikle son dönemde bunu başarıyor. Zira Angelina Jolie ve Brad Pitt'in Namibya'da çekilmiş fotoğrafları dünya basınında yayınlandıkça, Batı dünyasının buraya ilgisi artıyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 10.05.2006
393
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.