Magazin

Affedilmek için servetini harcıyor

Affedilmek için servetini harcıyor

Önceki gün uzun zaman sonra ilk kez Costume Institute galasında gazetecilerin karşısına çıkan Jude Law ve Sienna Miller, böylece yeniden birleştiklerini resmen ilan etmiş oldu.

Güncellenme tarihi:
Siena Miller resimlei için tıklayın İki yıl önce Law'ın ihaneti yüzünden ayrılan çift, birkaç ay önce yeniden bir araya gelmişti. Ancak iddialara göre çiftin ikinci baharı Jude Law'a hayli pahalıya patladı. Yakışıklı aktörün Sienna Miller'a evlenme sözü verdiği ve bu uğurda 2005'te 3.5 milyon sterline satın aldığı evini Miller'ın isteği doğrultusunda baştan aşağı yeniden dekore ettiği söyleniyor. Daha önce de aktörün Karayipler'de nişanlısına 2.3 milyon euro değerinde bir ada aldığı da iddia edilmişti. İngiliz aktör Jude Law, nişanlı oldukları dönemde, kendisi gibi oyuncu olan Sienna Miller'ı çocuklarının dadısı Daisy Wright ile aldatmıştı. Olay Jude Law'ın, çocuklarını ziyaret için gittiği eski eşinin evinde, bakıcı ile oğluna yakalanması ve oğlunun bu haberi annesine söylemesiyle ortaya çıktı. Bu gelişmenin ardından basına sızan olayın kahramanları Jude Law ve Daisy Wright ilişkiyi doğruladı. Wright kovuldu ve olaydan kısa süre sonra medya aracılığıyla Sienna Miller'dan özür diledi. (Milliyet)
Yayın tarihi: 07.05.2010
385
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.