Magazin

Adresimizi polise Ece Gürsel verdi

Adresimizi polise Ece Gürsel verdi

Barbie Operasyonu" kapsamında birçok ünlü isimle birlikte gözaltına alınıp serbest bırakılan Fulden Uras ve Berna Arıcı, isimlerinin polise manken Ece Gürsel tarafından verildiğini iddia ettiler.

Ahlak Masası'nın düzenlediği "Barbie Operasyonu" kapsamında gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan Fulden Uras, Bursa'daki GVZ Bar'da sahneye çıktı. Konser öncesi, kendisine destek vermek için gelen ve operasyonda gözaltına alınan eski manken Berna Arıcı ile birlikte bir basın açıklaması yapan Fulden Uras, kendilerine komplo düzenlendiğini ileri sürdü. Uras, "Benim ve Berna'nın 'fuhuş operasyonu' kapsamında gözaltına alındığımız söylenerek kamuoyu yanıltıldı. Oysa biz fuhuş esnasında yakalanmadık, evlerimizden zorla gözaltına alındık" dedi.

Bu operasyonun doğu ve güneydoğuda yaşanan terör olaylarının örtbas edilmesi ve gündemin değiştirilmesi için düzenlendiğini iddia eden Uras, İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah'ın "Namuslu olan bir insanı hiçbir şekilde teşhir etmeyiz" açıklaması için de "Benim namusumun bekçisi o mu" diye konuştu.

Fulden Uras ile birlikte Bursa'ya gelen Berna Arıcı, kendi isimlerinin polise verilmesi konusunda manken Ece Gürsel'i suçladı. Arıcı, "Evimin adresini Ece Gürsel vermiştir. Ece Gürsel saat 10.00 sıralarında kardeşimi arayıp 'Sana kahvaltıya geleceğim. Adresini alabilir miyim' dedi. Ve adresi o şekilde alıp bana ulaşıyorlar. Ben zaten saat 12.00'de gözaltına alındım. Ece Gürsel'in kurbanı oldum. Fulden ve ben kendimizden eminiz" dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 09.04.2006
662
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.