Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Acun'un evlilik sırrı

Acun'un evlilik sırrı

Acun Ilıcalı'nın henüz 18 yaşındayken evlendiğini biliyor musunuz? Nedeni de;

Acun Ilıcalı dün akşam Müjde Ar, Pınar Kür, Çiğdem Anad ve Aysun Kayacı'nın sunduğu "Haydi Gel Bizimle Ol" programına katıldı. Programda Acun'un Hamdi'si konuşuldu.

Acun Ilıcalı'nın sunduğu "Var mısın Yok musun" programında hiç görünmeyen, sadece telefonla talimat veren Hamdi Bey meşhur oldu. Müjde Ar "o telefonun arkasında gerçekten biri var mı?" diye sorunca Acun "O kadar prodüksiyon yaptık bir Hamdi Bey'i mi bulamadık" dedi.

Acun evlenmeye mecbur kalmış
Programda Çiğdem Anad Acun'a "Peki ne demek oluyor bu 18'inde evlenme, 19'unda çocuk yapmak" diye sorunca Pınar Kür "Tabii ki çocuk yüzünden anlamadın mı" diye fikrini açıkladı.

Anad'ın şaşkınlığı geçmeden Acun bu iddiayı doğruladı: "Evet, bir şey oldu. Sonra ya benim sahip çıkmam gerekirdi, ya da başka şey olacaktı. Ben de gidip babama durumu anlattım. Evlenmek istiyorum dedim. O da çok destek oldu. Öylece evlendik."

Hamdi kim?
Hamdi'nin kim olduğuna kararlı olan Müjde Ar "aslında haklısın ben de önce yoktur diye düşünüyordum ama sen o kadar iyi oynayamazsın. Kesin biri var. Peki kim?" diye tuzak bir soru sordu. Ancak Acun "yabancı formatta da o kişi gizli. Bizde de gizli kalacak" diyerek tuzağa düşmedi.

Acun Hamdi Bey'in fonksiyonu ise şöyle açıkladı: O da Show tv'nin adamı. Yarışmacıyı en az parayla göndermek istiyor yani...

Müjde Ar'ın buna verdiği cevap yine espriliydi: Hamdi üçkağıt açıyor yani...
446
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.