Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Acun'dan yaylım ateşi: Merve'ye...

Acun'dan yaylım ateşi: Merve'ye...

Survivor yarışmasında Merve Büyüksaraç'ın "Bize yemek veriyorlardı" sözlerini değerlendiren Acun Ilıcalı açtı ağzını yumdu gözünü.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014

Acun Ilıcalı, Kenan Erçetingöz’le 60 Dakika'ya konuk oldu. Acun Ilıcalı şunları söyledi :

MERVE'NİN PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIM (VİDEO)

"Ben böyle bir yarışmacıyla karşılaşmadım. Değişik bir tip. Daha sonra yaptığı röportajda ise "Açlıktan hafızamızı kaybediyorduk" diyor. Açlıktan bayıldığı görüntüler var. Bu yaptılarını cahilliğine veriyorum. Sonra da "Bize veriyorlardı" diyor. Ben 22 milyon yatırdığım bir projeyi insanları besleyerek neden tehlikeye atayım. Bu yemek yememe yarışması değil. Biz zaten başta yarışmacılara erzağını veriyoruz. Merve programa yönelik bir eleştiri yapsaydı sorun olmazdı ama bana ve ekibime iftira attı. Ona çok büyük bir ders vereceğim herkes görecek. Adli yollara başvurduk. Sonuçlarını da herkes görecek. Allah onu ıslah etsin. Bir de " Beni montajla kötü gösterdi" dedi. Sen kimsin ki seni kötü göstereceğim."

SHOW TV'DEN AYRILMASINI BÖYLE ANLATTI (VİDEO)

MADDİ KONULARDA ANLAŞAMADIK
Acun Ilıcalı yeni sezon için Show Tv ile maddi konularda anlaşamadıklarını belirterek "Teklifler var ama şu anda herhangi bir kanal ile anlaşmadık." dedi. Ilıcalı ayrıca kanaldan alacağının 47 Milyon TL'den fazla olduğunu ifade etti.

374
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.