Magazin

Acun'dan şaşırtan açıklama

Acun'dan şaşırtan açıklama

Acun Ilıcalı, CNN Türk Mesut yar'ın sunduğu 'Burada Laf Çok' programında samimi açıklamalar yaptı.

Acun Ilıcalı, “Ben para taşımıyorum. Gökhan Şükür’de ne varsa onunla idare ediyoruz. Dün rehin kaldık beraber. Allah belamı versin ki doğru. Yemek yiyeceğiz, para yok. Tanıdık dükkan aradık. Nusret’te yemek, Rıdvan Abi’de tatlı yedik. İşi bitirdik. Toplam beş kişiydik. Bizim grup sıkıntıda demek ki. 5 kişiden 100 lira çıkmadı” dedi.

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de birçok yeteneğin çıktığını belirten Ilıcalı Mesut Yar'ın "Yetenek Sizsiniz'de en etkilendiğiniz yarışmacı kim oldu?" sorusuna Atalay Demirci cevabını verdi. Ilıcalı, "Atalay beni katıla katıla güldüren bir yarışmacı oldu. Atalay'ın bana göre çok önemli bir farkı var, belaltı hiç yapmıyor. O tip esprilere insanların gülmesi daha kolaydır. Bir kalabalığa konuşurken hafiften böyle argo konuş ya da belaltı konuş insanlar gülüyorlar. Çünkü komik geliyor, değişik geliyor" diye konuştu.

Ilıcalı, "Atalay'ın mesela annesi ve babasının olmadığını ben bilmiyordum. Yarışmada hiç kullanmadı bunu hiç ön plana çıkarmadı" dedi. Atalay'ın bu özelliği kullanmadan mizah yaptığını dile getiren Ilıcalı "Bunu kullansa oyda yüzde 10 ya da 20 oynar, garanti veriyorum. Çünkü bu şekilde birinci olmak istemiyordu o, hakkıyla birinci olmak istiyordu ki bana göre de çok haketti" şeklinde konuştu.

Yayın tarihi: 10.07.2013
479
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.