Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Acun'a boş kutu şoku!

Acun'a boş kutu şoku!

Bir izleyicinin 'Var mısın Yok musun?'da kaydettiği boş kutu görüntüleri gündeme bomba gibi düştü. Acun Ilıcalı iddialara açıklık getirdi.

Güncellenme tarihi:
İddialar Sidal'ın yarıştığı günde çekilen bir görüntüden ortaya çıktı. Yarışmanın finalinde içinde 500 bin olması gereken ve açılmayan kutu yanlışlıkla açılınca boş olduğu görüldü. Bir vatandaşın tespit ettiği bu durum video paylaşım sitelerinde jet hızıyla dolaşmaya başladı. Bu iddialar üzerine hurriyet.com.tr'nin ulaştığı Acun Ilıcalı, bu yaşananlara çok şaşırdığını belirterek "Biz her defasında kutulara, paraların yazıldığı farklı bir plaketler yapıştırırız. Bazen kutulardaki plaketlerler düşer. Bu daha önce de oldu. Noter huzurunda yapılan bir yarışmada hile yapmak mümkün değildir. Biz 10 yıllık emeğimizi çöpe atar mıyız. Neden böyle şeylere ihtiyaç duyuluyor anlamıyorum. Şüphesi olana tüm kayıtları gösterebilirim" dedi.
Yayın tarihi: 29.09.2009
398
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.