Magazin

Acun sonunda patladı

Acun sonunda patladı

Survivor'da bu sezon gönüllüler takımının başarısızlığı sonunda yapımcı Acun Ilıcalı'yı da isyan ettirdi.

Survivor'da oyunların neredeyse tamamını kaybeden gönüllüler takımı, Pazar akşamı yayınlanan bölümde de dokunulmazlık oyununu ünlülere karşı yine kaybettiler. Yapılan ada konseyinde konuşan Acun Ilıcalı, gönüllüler takımını eleştirdi. Bu sezonki gönüllülerin, Survivor tarihinde gördüğü en başarısız takım olduklarını söyleyen Ilıcalı, böyle giderse yarışmanın yarısında sadece ünlülerin kalacağını da ifade etti.

"SURVIVOR TARİHİNİN EN BAŞARISIZ TAKIMI"

Gönüllüler takımını güçlü bir ekip olarak oluşturduklarını dile getiren Ilıcalı, "Survivor tarihinin en başarısız takımı gönüllüler. Biz bu gönüllüler takımını oluştururken ünlülerden daha güçlü bir takım oluşturalım ünlüleri zorlayalım diye düşünmüştük. Bugünkü mağlubiyete kadar hepsinde bir sebep buldum ama bugünkü mağlubiyette tam dağıldınız anlayamıyorum. Bu gidişle gönüllü kalmayacak. Survivor'un yarısında ünlülerle devam edeceğiz gibi görünüyor. Ben yol yakınken sizi uyarmak istiyorum" dedi.

Yayın tarihi: 01.04.2013
365
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.