Magazin

Acun Ilıcalı'nın Paylaştığı Fotoğraf Korkuttu!

Acun Ilıcalı'nın Paylaştığı Fotoğraf Korkuttu!

Acun Ilıcalı Instagram hesabından Survivor'daki çetin koşulları bir kez daha ortaya koydu. Oyun sırasında iki bacağı da kanlar içinde kalan yarışmacıyı sır gibi sakladı.

Güncellenme tarihi:

TV8'in sahibi Acun Ilıcalı Instagram hesabından iki dizi de parçalanan bir yarışmacının fotoğrafını paylaştı. Ilıcalı, yarışmacının kim olduğunu söyleyemedi.

SURVİVOR'DA YARIŞMACININ İKİ DİZİ DE PARAMPARÇA OLDU
Survivor'da bu akşam yine kıran kırana bir mücadele izleyicileri bekliyor. Acun Ilıcalı Instagram hesabından Survivor'ın zorluklarını ortaya koymak için iki dizi de paramparça olan bir yarışmacının fotoğrafını paylaştı. Yarışmacının kim olduğunu ise söylemedi.

ILICALI, FOTOĞRAFI SİYAH BEYAZ PAYLAŞTI
Acun Ilıcalı fotoğrafın orijinal halini paylaşmadı. Nedenini ise fotoğrafın altına yazdığı not ile açıkladı. Ilıcalı "Survivor'da bugün büyük mücadele vardı, yarışmacıların hırsı başka bir boyuttaydı, geçmiş olsun. Fotoğrafın orijinalini koyamadım çok kan var ama müdahale edildi, durumu gayet iyi..." dedi.

Kaynak:Milliyet

Yayın tarihi: 24.03.2017
47216
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.