Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Açlığın bedeli 150 milyar

Açlığın bedeli 150 milyar

Kanal D'nin beğenilen yarışması 'Survivor: Büyük Macera' dün akşam yayınlanan finalle son buldu. Yarışmanın galibi Uğur oldu ve 150 milyar liralık ödülü kazandı.

Birbirini hiç tanımayan sekiz ve sekiz erkekten oluşan 16 Survivor yarışmacısının 14 hafta önce Karayipler'deki ıssız adada başladıkları büyük macera, önceki gece Kız Kulesi'nde yapılan finalle sona erdi. Finalden bir gece önce 16 yarışmacı Aşiyan Teknesi ile çıktıkları Boğaz turunda eğlendi.

Harcayacağım yer belli
16 finalist teknede birlikte pasta kesip yarışmanın finalini ve Uğur'un şampiyonluğunu kutladı. Birinci seçilen Uğur, idealinin oyunculuk olduğunu söyledi: 'Adadayken en çok özgürce hareket etmeyi özlemiştim. Oyuncu olmak istiyorum ve kazandığım parayı oyunculuk eğitimi almak için harcayacağım.'

Açken cinsellik aklınıza gelmiyor
Yarışmaya katıldığında bir kız arkadaşı olduğunu, ancak Türkiye'ye döndükten sonra kıskançlık yüzünden bu ilişkisinin bittiğini söyleyen Uğur, 'Adadaki kızlarla dostluğumuz vardı. Yakınlaşma olmadı. İnsan aç olduğu zaman hiçbir şey istemiyor' dedi.
(Hürriyet)
650
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.