Magazin

Acılı annelerin mutlu günü

Acılı annelerin mutlu günü

Bahçeşeheir'de düzenlenen bir organizasyona son günlerin en acılı anneleri Pınar Dilşeker, Tuğba Altıntop, Rana Elik ve Gülbin Akbaş katıldı.

On beş gündür kayıp olan oğlunu anneler gününün sabahı evinin önünde görünce şok geçirdiğini söyleyen Pınar Dilşeker, "Eşimin dengesiz tavırları beni ruh hastası yaptı. Oğlum için mücadelemi sonuna kadar vereceğim" diye konuştu.

Bahçeşehir'de ki organizasyonda Beşler sucuk sponsorluğunda Sun Flower alışveriş merkezinde yapılan kutlamaya son günlerin en acılı anneleri Pınar Dilşeker, Tuğba Altıntop, Rana Elik ve Gülbin Akbaş katıldı. Gülbin Akbaş kızları Asena ve Aleyna ile, Rana Elik oğlu Alpcan, Pınar Dilşeker oğlu Mert Ali ile kutlamaya katılırken Tuğba Altıntop tek başına geldi. Rana Elik eşi Mehmet Doran'ın kendisine açtığı velayet davası için ateş püskürdü.

Rana Elik'in Türk, Mehmet Doran'ın Alman vatandaşı olduğu için çift uyruklu olan oğulları Alpcan'ın velayeti için iki ülkede de dava açıldı. Haziran ayında gerçekleşecek mahkemeden önce anneler gününde oğluna kavuşmanın mutluluğunu yaşayan Elik, "Baba olmak göründüğü kadar kolay değil. Ben hukuk savaşını sonuna kadar sürdüreceğim. Çocuğumla kaçak hayatı yaşamaktan bıktım. Çocuğu sürekli ondan saklıyorum. Çünkü aldığı zaman vermek bilmiyor, kaçırıp götürüyor" diye konuştu. On beş gündür kayıp olan oğlunu anneler gününün sabahı evinin önünde görünce şok geçirdiğini belirten acılı anne Pınar Dilşeker, "Bir hafta sonu için oğlumu babasına vermiştim, 20 gün sonra getirdi. Bu ülkede yasalar kadınlardan yana değil. Eşimin dengesiz tavırları beni ruh hastası yaptı. Oğlum için mücadelemi sonuna kadar vereceğim" dedi. Çocuklarıyla birlikte organizasyona katılan Pınar Dilşeker, Rana Elik ve Gülbin Akbaş'ın yanı sıra anneler gününde bile çocuklarıyla olamayan Tuğba Altıntop, "Kızlarım bana anneler günü için duygularınızı ifade edecek resimler yapsın ve Rafet bana göndersin, rica ediyorum" şeklinde konuştu. Tuğba Altıntop çocuklarıyla sabah konuştuğunu söylerken Rana Elik, Altıntop'un haline üzülerek göz yaşlarına hakim olamadı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 16.05.2006
516
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.