Magazin

Acemi yönetmen aşkını makasladı

Acemi yönetmen aşkını makasladı

Oyunculuktan yönetmenliğe transfer olan Cansel Elçin, kamera arkasına geçtiği ilk filminde sansür uyguladı. Elçin, sevgilisinin rol aldığı sevişme sahnelerini vizyondan önce montajla kesti.

Cansel Elçin'in ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu 'Kampüste Çıplak Ayaklar' filmi geçen hafta vizyona girdi. Çiçeği burnunda yönetmenin, 3 aydır aşk yaşadığı Ezgi Asaroğlu'nu başrolde oynattığı filmin sevişme sahnelerine sansür uyguladığı ortaya çıktı.

İddialara göre Elçin, filmi vizyona sokmadan önce Asaroğlu'nun bulunduğu yatak sahnelerini montajla kesti. Sevgilisi de, filmin bu halini daha çok beğendiğini söyleyerek genç yönetmene destek verdi.

Senaryosunu Cansel Elçin ile Meltem İnan'ın birlikte yazdığı filmin çekimleri sırasında, Ezgi Asaroğlu ile Ahmet Olgun Sunear'ın sevişme sahneleri ses getirmişti. Bu sahneleri çekerken gergin olduğu söylenen Elçin'in, oldukça zorlandığı konuşulmuştu.

(Aksam.com.tr)
Yayın tarihi: 06.10.2009
822
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.