Magazin

'Ablamla beraber eniştem de hastalandı'

'Ablamla beraber eniştem de hastalandı'

Seda Sayan'ın TV8'deki programına konuk olan Neriman Erman, ablası Selma Ann Desmond ve eski eniştesi Ali Taran arasındaki ilişkiyi anlattı.

İşte Neriman Erman'ın o açıklamaları;

"Ali Eniştem beni hiç bir zaman kırmadı, ona kızamıyorum bir hata yüzünden. Evet, bu hata büyük bir hata ama hastalandığında ilgilenen, pansumanını yapan yine eniştemdi

Hastalık olmadan önce ayrıldılar, 300 gün sonra tekrar nikah kıydılar. Hiç kavga etmeyen bir çifttiler. O yüzden bir kavgadan sonra ayrılma karar verdiler.

Ablama çok düşkündüm ve 15 yaşındaydım. Evlendiğinde hep yanında olmak istiyordum. Eniştem de hiç engel olmadı. Onu ağlatan ve güldüren aynı adam. Bana abilik ve babalık eden bir adamı bir kalemde silemem. Eniştemin yaptıklarına sonradan ben de hak verdim. Bu süreçte o da hastalandı bence...

Hastalık ortaya çıkmadan önce Ali Taran, ablama "Senin bir şeyin yok, bu kadar doktora gitme" derdi, kabullenmek istemiyordu. Korkuyordu.

Selma, Ali Taran'ın gitmesini istedi, onunla mücadele etmek yerin canıyla mücadele etmek istedi

"Ablamın da aklı salim değildi o ilaçlardan. Canı çok yanıyordu, belki de Ali'nin canını yakmak için bunu ilaç paralarını söyledi.

Düğünde neler oldu?

Benim kabullenemediğim taraf o düğün, bir fırtına vardı ve onun dinmesi beklenmeliydi. Aşkın içinde merhamet olur, ben karşıdaki kadını suçlamıyorum. Ama Ali Taran bu ilişkiye bir hastalıktan çıktı, hiç düşünmez mi insan, 'böyle bir düğün yapmayalı mıyım' diye?Ali Taran, şu anda çok üzülüyordur. Cenazede Ali Taran, Selma'yı toprağa kendi kollarında indirdi, kefenin bir bağını da o çözdü ve "ben artık nasıl yaşarım" dedi. Ali Taran'la cenazede sarıldık bir daha hiç görüşmedik.

Genç bir için bile hayata çok kötü bir başlangıç oldu, Ali Taran'ı tanıyıp çizmiyorum. Ben ondan sadece empati yapmasını beklerdim. Ona kırıldığım yok.

Yayın tarihi: 15.03.2013
860
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.