Magazin

Abla seninle evlenmek istiyorum

Abla seninle evlenmek istiyorum

Güneri Civaoğlu'nun 'Şeffaf Oda' programına konuk olan genç oyuncu Hande Soral, başından geçen ilginç bir evlenme teklifini anlattı.

Soral, "Enteresan bir şey yaşadım. Orada Almanya'da yaşayan bir ailenin oğlu, kardeşlerimle tanışıyor ve öğreniyor. Diziyi izliyormuş. Hayranmış, seviyormuş. Hatta geldi benimle tanışmaya, elleri titriyor; 'Abla babam dedi ki, işte böyle bir kız bul getir, gelinim olsun, dedi. Ben evlenmek istiyorum aslında ama' dedi. Böyle enteresan şeyler yaşıyorum. Abla diyor ama evlenmek istiyor" diye konuştu.

Genç oyuncu, genelde hayranlarının kendisine yaklaşmaya korktukları için internetten iletişim kurmaya çalıştıklarını ifade etti. Bu arada soru üzerine, birinden hoşlandığında direk ne hissettiğini söylediğini ifade eden Hande Soral, kendisini ağırdan almadığını belirterek "Bir elektriklenme olduğunda, karşılıklıysa bu gider söylerim açıkça. 'Vakit kaybetmeyelim, ömür gelip geçiyor. Vaktimiz kısıtlı' derim. Biraz açığım o konuda" şeklinde konuştu.


(Hürriyet)
Yayın tarihi: 06.11.2009
671
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.