Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

ABD medyası Victoria'ya ısınamadı

ABD medyası Victoria'ya ısınamadı

Eşi David Beckham'ın Los Angeles Galaxy takımına transfer olmasının ardından Amerikan televizyonlarını dolaşarak sempati toplamaya çalışan Victoria Beckham, hem ABD'den, hem de ülkesi İngiltere'den olumsuz eleştiriler aldı.

NBC televizyonunda dün yayınlanan "Victoria Beckham: Amerika'ya Gelişi" adlı bir saatlik belgeselin geri teptiği yorumları yapılıyor. New York Post Gazetesi, "Şımarıklık cümbüşü" diye nitelediği şovda Bayan Beckham'ın "Utanmazca kendi reklamını yaptığını" yazdı. Programın eleştiri yazısında, "Bizi aptal yerine koyan bu insanların kibrini ağzımız açık izlememizi istiyorlar" dendi.

New York Times Gazetesi de, "Şöhretine sahip olmaktan başka meziyeti olmayan" Victoria Beckham'ın "Hoş ve esprili göründüğünü, ancak bunun bir saatlik program boyunca ev bakmasını, güneşlenmesini, ehliyet başvurusu yapmasını izletecek kadar çekici olmadığını yazdı.

Jay Leno başta olmak üzere ünlü şov programlarına da tek tek konuk olarak Hollywood süperstarları arasına girmeye çalışan Victoria Beckham'ın çabasını, "Küflenen bir peyniri izlemek gibi" sözleriyle tarif eden eleştirmenler de oldu. İngiliz medyası da, belgeselin "Bir bodruma kapatılıp bir daha yayınlanmaması" gerektiğini savunarak Beckham'ı eleştirdi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 18.07.2007
288
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.