Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Aa!... Lokumlu prezervatif!

Aa!... Lokumlu prezervatif!

Hülya Avşar'ın konuğu prezarvatif satışı yapan sitenin sahibi olunca...

Hülya Avşar'ın, Habertürk'te yayınlanan "Hülya Avşar soruyor" Programının dün akşam ki konukları Safiye Soyman, Faik Öztürk ve İnternet üzerinden prezervatif satışı yapan bir sitenin sahibi olan Çağatay Işık'tı.

Programın Safiye Soyman ve Faik Öztürk'lü bölümünde gülme krizine giren Hülya Avşar daha sonra stüdyoya Çağatay Işık'ı da aldı. Ve ekranlarda prezervatif muhabbeti dönmeye başladı. Çağatay Işık satışını yaptıkları prezervatiflerin modellerini, çeşitlerini sıraladı. En çok Konya'dan talep olduğunu açıkladı. Müşteri eğilimleri üzerine yaptıkları bir araştırmayı paylaştı.

AVŞAR'IN AĞZI AÇIK KALDI

Ardından Işık Avşar kızının sorusu üzerine sattıkları prezervatif çeşitlerini sıralamaya başladı.. Geciktiricili var. Bildiğiniz klasik geciktirici etkili. Çilekli var, tırtıklı var, halkalı var, titreşimli var, lokumlu var yeni çıktı. Lokumluyu duyduktan sonra Hülya Avşar'ın ağzı açık kaldı..

-"Aaaaa! Ben buna inanmıyorum. Lokumlu olunca ne oluyor ki?" diyen Avşar kızına cevap yetişti..

-Lokum kokulu oluyor.


(Vatan)
565
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.