Magazin

88 yaşında baba oldu

88 yaşında baba oldu

Hint çiftçi Virmaram Jat, 88 yaşında baba oldu. Her gün seks yaptığını söyleyen Jat yeni çocuklar istiyor.

'Times of India' gazetesinde yer alan habere göre, Hindistan'ın Racastan bölgesinde bir köyde yaşayan Virmaram Jat, "100 yaşına kadar yaşamak istemiyorum ama, yaşadığım sürece seks yapmak istiyorum" dedi.

Son derece dinç görünen ve 60 yıldır erkek çocuk sahibi olmaya çalışan Jat, sağlığını her gün yaptığı uzun yürüyüşlere ve çocukluğundan beri içtiği taze deve sütüne borçlu olduğunu söyledi.

Çocuklardan biri öldü
Virmaram Jat'ın kendisinden 45 yaş küçük olan üçüncü ve son eşi Gammo Devi ise geçtiğimiz ay iki erkek çocuk doğurduğunu ancak bebeklerden birinin doğar doğmaz öldüğünü belirtti.

O bir oktojenaryen
Bir oktojenaryen (hem vejetaryen hem de alkol ve sigara kullanmıyor) olan Jat, yeni çocuklar da istediğini ve bilgilerini başka insanlarla da paylaşmaya hazır olduğunu ifade etti.

Guinness Rekorlar Kitabı kayıtlarına göre şimdiye dek dünyanın gördüğü en yaşlı baba Avustralyalı Les Colley oldu. Colley baba olduğunda 92 yaşındaydı.
Yayın tarihi: 10.08.2006
259
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.