Magazin

80'lik Newman hala çekici

80'lik Newman hala çekici

Ünlü aktör Paul Newman, 80 yaşına girmiş olmasına rağmen çekiciliğinden hiçbir şey kaybetmedi.

Hollywood tarihine etkileyici mavi gözleriyle adını yazdıran Newman, Florida'da ölüm tehlikesi atlatmasına karşın araba yarışlarına olan tutkusundan vazgeçemiyor. Üstelik yıllara meydan okuyor; zaman buldukça soluğu yarış pistlerinde alıyor. Yakışıklı aktör özel hayatında da kariyerindeki kadar başarılı. Newman, ünlülerin çok zor sürdüğü evliliklere inat, 47 yıldır hayatını paylaştığı aktris Joanne Woodward ile birlikte mutlu bir hayat sürdürüyor.

Özel soslar üreten bir şirketin sahibi olan Paul Newman, hayır işlerine de büyük önem veriyor. Ünlü aktör, 1982'den beri bu işten elde ettiği kazancın karını çocuklara yardım yaparak değerlendiriyor. Hollywood'a 50 yılını veren ve oynadığı filmlerde karizmatik erkekleri canlandıran Newman, özellikle 33 yaşında çevirdiği 'Kızgın Damdaki Kedi' adlı filmiyle herkesi kendine hayran bırakmıştı. Şu anda 80 yaşında olan Newman'ın mavi gözleri hala çok canlar yakıyor.
Yayın tarihi: 01.02.2005
434
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.