Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

8 yaşındaki çocukla ilişkiye girdi

8 yaşındaki çocukla ilişkiye girdi

ABD'nin Connecticut eyaletine bağlı Bridgeport kentinde bir kadın "erkek arkadaşım" diye adlandırdığı 8 yaşındaki bir çocukla cinsel ilişkiye girdi.

Yetkililer, cinsel tacizde bulunmak ve reşit olmayan bir kişiyi yaralanma tehlikesiyle karşı karşıya bırakmak iddiasıyla dün mahkemeye sevk edilen Tammy Imre adlı 29 yaşındaki kadının dört gün önce tutuklandığını belirttiler. Yargıcın Imre için 250 bin dolar kefalet belirlediği kaydedildi.

Annesi farketti
Polisin soruşturmaya, 8 yaşındaki 3. sınıf öğrencisinin annesinin, Imre'nin oğluna yazdığı mektubu fark ederek polise başvurması üzerine geçen ay başladığı belirtildi.

"Seni istiyorum"
Söz konusu mektupta "Senden başka hiç kimseyi istemiyorum. Şimdi yarın yağmur yağacak deniliyor, sen her zamanki gibi uğrayabilirsin, (biliyor musun) seni seviyorum, seni istiyorum" ifadelerinin yer aldığı ifade edildi.

"Cinsel ilişkiye girdik"
Imre'nin 7 yaşındaki kızının oyun arkadaşı olduğu belirlenen çocuğun, önce başının belaya gireceğinden korkarak her şeyi inkar ettiği, ancak daha sonra polis yetkililerine Imre'nin kendisine apartman dairesinin anahtarını verdiğini ve kendisiyle cinsel ilişkide bulunduğunu söylediği belirtildi.

Yetkililer, Imre'nin suçlu bulunması halinde 20 yıl hapis cezasına çarptırılabileceğini kaydettiler.
Yayın tarihi: 09.11.2004
357
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.