Magazin

7 yıllık büyük aşk sona erdi

7 yıllık büyük aşk sona erdi

Yeşil sahalarla podyum arasındaki en tutarlı ve uzun süreli ilişki olan Emre Aşık-Aysun Kayacı aşkı sona erdi.

Tsunami dehşetini yaşadıkları Maldiv Adaları'ndan döndüklerinde, bu yaz evleneceklerini açıklayan futbolcu Emre Aşık ve manken Aysun Kayacı, 7 yıllık ilişkilerini noktaladı. Haziran ayında evliliğe hazırlanan Emre ve Aysun, düğünlerine bir kaç ay kala aldıkları bu kararı basın duyurusuyla açıkladılar.

Açıklamada 'Aysun ve Emre bu konuyla ilgili yanlış yorumları, açıklama ve iddiaları dikkate almamanızı, tek nedenin aşkın bitmesi olduğunu bilmenizi rica eder' denildi. Magazin Gazetecileri Derneği'nin Myshowland'deki dün akşamki ödül törenine tek başına katılan Aysun Kayacı da 'Ne kıskançlık, ne üçüncü kişiler ne de başka bir neden yok. Tek neden aşkımızın bitmesi' dedi.

"Birbirimizden koptuk"
"İlişkimiz tamamıyla bitti. Artık geçinemiyoruz ve çok çalıştığımız için birbirimize vakit ayıramıyoruz. Yoğun tempodan dolayı birbirimizden koptuk. Şu anda Çengelköy'deki evden eşyalarımı alıyorum. Kendime yeni bir düzen kuracağım."
Yayın tarihi: 15.04.2005
475
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.