Magazin

7 milyon Euro'luk hayal kırıklığı

7 milyon Euro'luk hayal kırıklığı

Reza Zarrab, ev, otomobil, uçak derken eşi Ebru Gündeş'e şimdi de tekne aldı!

Reza Zarrab

60 Years adlı 46 metre uzunluğundaki 7 milyon Euro'luk tekneleriyle Mavi Tur'a çıkan ikili, yelkenlileri yarı yolda arızalanınca Bodrum'a geri dönmek zorunda kaldı.

ESKİ TEKNESİNİN ADI MY 60 YEARS'DI
Ebru Güdeş-Reza Zarrab çiftinin aşkları havada, karada ve denizde tam gaz devam ediyor. 2011'in Ekim ayında kızı Alara'yı dünyaya getiren Gündeş'i eşi Zarrab hediyelere boğmaya devam ediyor. Reza Bey, ev, otomobil, uçak derken şimdi de eşi için yeni bir tekne satın aldı. Daha önce My 60 Years adlı süper lüks bir motor yatı olan Reza Zarrab, yeni yelkenlisine 60 Years adını verdi.

KARI-KOCA ZODYAKLA LİMANA DÖNDÜ
Denize geçtiğimiz günlerde inen 46 metre uzunluğunda ve 7 milyon Euro değerindeki tekneleriyle Mavi Tur'a çıkan Ebru Gündeş ile Reza Zarrab'ın tatili bir aksilik nedeniyle yarım kaldı. Süper tekneleri tur sırasında arzalanınca Gündeş ile Zarrab Bodrum'a geri döndü. Limana zodyakla dönen Reza Bey, teknenin kaptanıyla uzun bir süre arızanın neden olduğu hakkında konuştu.

(Habertürk)

Yayın tarihi: 09.08.2012
2110
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.