Magazin

64 yaşında üstsüz poz verdi

64 yaşında üstsüz poz verdi

Geçen yıl deniz kenarında çekilen bikinili fotoğraflarıyla gündem yaratan oyuncu Helen Mirren bu kez de üstsüz poz verdi.

Güncellenme tarihi:
Gelecek ay 65 yaşına basacak olan Mirren, yeni filmi Love Racnh'ın tanıtım çalışmaları kapsamında Juergen Teller'in objektifinin karşısına geçti ve New York Magazine için üstsüz poz verdi. HELEN MIRREN'İN İŞTE O POZLARI VE DAHA FAZLASI Helen Mirren, İngiltere Kraliçesi Elizabeth'i canlandırdığı The Queen adlı filmdeki yorumuyla 2006 yılında en iyi oyuncu Oscar'ını aldı. Mirren'ın eşi Taylor Hackford'un yönettiği Love Ranch gerçek bir öyküden sinemaya uyarlandı. Film, Nevada'daki ilk yasal randevuevini açan Botempo çiftinin öyküsünü anlatıyor. Mirren'ın bikinili pozu önce herkesi şaşırtmış sonra da fotoğrafın photoshop uygulamasından geçtiği iddia edilmişti. 26 Temmuz 1945 doğumlu olan Helen Mirren, Oscar, BAFTA, Emmy, Altın Küre ve SAG ödülü sahibi bir oyuncu. Sinemanın yanısıra tiyatro sahnesinde de usta bir oyuncu olarak tanınıyor. Mirren'ın baba tarafından kökleri soylu bir Rus aileye dayanıyor. 1917 Rus Devrimi sırasında Britanyaya bir silah anlaşmasının müzakeresi için giden Mirren'ın büyük büyük babası Pyotr Vassilievich Mironov bu ülkeye yerleşti. Mirren'ın büyük-büyük babalarından Rus mareşali Mikhail Kamensky, Napolyon Savaşları kahramanlarından biri. Babası Mironov olan soyadını 1950'de Mirren olarak değiştirdi. Mirren, 18 yaşında iken National Youth Theatre seçmelerine katıldı ve kabul edildi. 20 yaşında iken Old Vic tiyatrosunda oynanan, NYT yapımı Antony and Cleopatra oyununda Kleopatra'yı canlandırdı. NYT ile yaptığı çalışmalardan sonra Mirren Royal Shakespeare Company (RSC)'de çalışmaya başladı. Burada Trevor Nunn'un 1966 uyarlaması The Revenger's Tragedyde Castiza, 1967'de All's Well That Ends Wellde Diana, 1968 yılında Troilus and Cressidada Cressida ve As You Like Itde Phebe karakterlerini canlandırdı. 1970'de The Two Gentlemen of Verona oyununda Julia, Gorky'nin Aldwych'de oynanan Enemies oyununda Tatiana ve 1971 yılında The Other Place'de oynanan Miss Julie oyununda başrol karakterini canlandırdı. Helen Mirren, İngiltere Kraliçesi Elizabeth'i canlandırdığı The Queen adlı filmdeki yorumuyla 2006 yılında en iyi kadın oyuncu Oscar'ını aldı. (Hürriyet)
Yayın tarihi: 23.06.2010
721
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.