Magazin

'60 filmde ırzıma geçildi'

'60 filmde ırzıma geçildi'

Devlet Bakanı Selma Aliye Kavaf'ın, toplumun ahlâkını bozan dizilere şifre getirilmesi yönündeki açıklamasına Müjde Ar, Güzel Haberler adlı programında tepki gösterdi.

Ar, "Yaptığım filmlere bakıyorumda ben toplumun ahlâkını çok bozmuşum" diyen Ar, şöyle konuştu: "İyi kötü benim her filmimde öpüşme var; sevişme, çokça da tecavüz var. 80 filmden 60'ında benim ırzıma geçildi." diye konuştu.

'Sevişme bakanlığı kurulsun'

"Demek ki, ben Türkiye'nin ahlakını çok bozdum. Çünkü, oynadığım 80 filmin 60'ında benim ırzıma geçiliyor. Bunların içinde en aklımda kalan, etkilendiğim benim Faruk Peker'le çektiğim cam sahnesiydi. Gençlik benim cam sahnemle büyüdü. Gel de bu gençlikten hayır bekle... Bunlar nasıl hırsız ve uğursuz olmasınlar?"

Ar, Peker'in 'İffet' filminde kendisini cama sıkıştırıp tecavüze yeltendiği sahneleri de gösterdi. 80'li yıllarda çekilen tecavüz sahnelerini sansür korkusuyla kısa kestiklerini belirten Ar, şunları söyledi: "Bu film, itiraf ediyorum; 80 ve 90'lı yıllardaki banka hortumlanmasının nedenidir. Çünkü, filmi izleyen o dönemin genç ve dinamik iş adamları ve yatırımcıları milletin tavuk gibi nasıl kafasını kopartacaklarını düşünüp bankaları batırdılar.

'Cem Uzan da etkilenmiş'

Hatta, son tahlilde Cem Uzan'ın da bu sahneden etkilenip banka batırdığı ve yurtdışına kaçtığı söyleniyor. Selma Hanım, ve aileden sorumlu, bıraksın da aileyle, kadınla uğraşsın. Bir de öpüşme ve sevişme bakanlığı kurulsun ve başına da beni getirsinler."

'Sezen, üçüncü dublede Başbakan'ı arar'

Ar, geçen hafta "İki duble attın mı, tamam. Üçüncüsünde tutmayın, önüme gelene numaramı veririm" diyen yakın arkadaşı Sezen Aksu'ya laf attı. Aksu'nun Kürt açılımına destek vermek için Başbakan Erdoğan'ı telefonla aramasını diline dolayan Ar, şunları söyledi: "Sezen ilk kadehte altın saatini verir. İkinci kadehte isteyene telefonunu verir. Üçüncü kadehte de Başbakan'ı arar. Bayramda Sezen'in evine gittim. Bu bana dedi ki; bana bak bu Kürt meselesi çıkmaza girdi hadi gel Başbakan'ı bu sefer beraber arayalım. 'Aman falan' dedim. Dinlemez biliyorsun kimseyi. Dedim ki, 'Emine Hanım kızmasın. Yok o bana alışkın, veriyor hemen telefona' dedi. Hakikaten iki de bir de arıyormuş. Neyse biz aradık karşımıza çıka çıka Kevin Costner çıktı. Ama yerleşmiş ayol Başbakanlığa."
Yayın tarihi: 03.10.2009
284
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.