Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

500 bin YTL'lik ceza korkusu!

500 bin YTL'lik ceza korkusu!

Ünlü manken ve oyuncu Nefise Karatay, Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Polat Alemdar'ın sevgilisi Ahu Toros'u canlandırıyordu.

Ancak ne olduysa Karatay dizide yer almamaya başladı. Ünlü oyuncu bu konudaki soruları yanıtsız bıraktı. Dizinin yapımcıları ise bir kaç bölüm sonra Ahu Toros karakterinin yeniden döneceğini söyledi. Karatay bir süre sonra diziye geri döndü fakat döner dönmez de oynadığı Ahu Toros karakteri bombayla patlatılıp öldürüldü. Bunun üzerine magazin camiasında çeşitli iddialar ortaya atıldı. Bu iddialar arasında en çok konuşulanı ise Karatay'ın Necati Şaşmaz ile aşk yaşadığı ve bu aşkın bitimiyle birlikte gazeteci Cüneyt Özdemir ile olmasıydı. İddiaya göre bu durum Şaşmaz'ı kızdırmıştı. Bu yüzden ünlü mankeni diziden 'öldürerek' uzaklaştırmıştı.

Nefise Karatay, bu konudaki soruları da yine yanıtsız bıraktı. Sanki yüksek bir yerden emir almış gibi ağzını bıçak açmıyordu. Sonunda bu suskunluğun nedeni belli oldu. Karatay'a diziye başlatılmadan önce bir sözleşme imzalatıldığı ortaya çıktı. Karatay, bu sözleşmeye göre, ne dizi, ne yapımcılar, ne de oyuncular hakkında tek kelime konuşmayacaktı. Konuşursa yapımcı firma Pana Film'e 500 bin YTL tazminat ödeyecekti. İşte o sözleşmenin bazı maddeleri:

 • Oyuncu Kurtlar Vadisi Pusu dizisinden devam ederken ve bittikten sonra da dizi aleyhine konuşamaz.
 • Yapımcı firma sözleşmeyi istediği zaman fesh edebilir.
 • Oyuncu Kurtlar Vadisi Pusu dizisi devam ederken başka bir yapımın içinde kesinlikle yer alamaz.
  (Vatan)
 • 395
  dahafazlası
  YORUMLAR
  Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.