Magazin

50 tane midye yedi

50 tane midye yedi

Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde tatilini sürdüren ünlü sanatçı Hülya Avşar ve kız kardeşi Helin Avşar, kiraladıkları 36 metrelik Cobra King adlı lüks guletle 1 haftalık mavi tura çıktıktan sonra karaya ayak bastı.

Tatillerini Torba koyundaki Casa Del Arte adlı otelde sürdüren Hülya ve Helin Avşar, ayrı mekanlarda görüldü.

Helin Avşar kaldıkları Casa Del Arte otelin sahilinde güneşlenip midye yedi, daha sonra masaj yaptırmak için otele girdi. Torba’nın ünlü midyecisi 22 yaşındaki Fırat Bal, Helin Avşar’ın dün 40 tane, bugün 50 tane midye yediğini belirtti.

Bodrum’a bağlı Torba mahallesinde Casa Del Arte adlı otelde tatilini sürdüren Hülya Avşar, Yazıcı Otel’in sahibi Ozan Şer ile birlikte Grand Yazıcı Beach’te iddiasına tavla oynadı. Hülya Avşar’ı ziyarete gelen ünlü şarkıcı Fatih Ürek, tavla karşılaşmasını ilgiyle izledi. Ürek, Hülya Avşar’ı tuttuğunu ve onun kazanacağını söyledi. Ünlü sanatçı da gazetecilere, "Bu oyunu ben kazanacağım. İddiasına oynuyoruz, kolasına. Bu yüzden kazanmam lazım" dedi. Tatilinin çok güzel geçtiğini kaydeden Avşar, "Mavi turdan sonra karaya çıkmak bizi biraz dinlendirdi. Helin masaj yaptırıyor sanırım otelde. Keyfimiz iyi. Bodrum’da her şey çok güzel. Çarşamba gününe kadar buradayız sonra İstanbul’a dönüyoruz" dedi.

Yayın tarihi: 14.07.2012
377
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.