Magazin

5 dakikalık sahneyi 5 saatte çekerdik

5 dakikalık sahneyi 5 saatte çekerdik

Hande Ataizi ile Cem Davran'ın sundukları programın ilk bölümüne konuk olan Seray Sever, "Kurtlar Vadisi" dizisinde aynı seti paylaştığı Necati Şaşmaz'ın oyunculuk yeteneği olmadığını söyledi.

Seray'ın muhteşem pozları sağda

Hande Ataizi ile "Bunu Yayında Söyle" adlı şov programına başlayan Cem Davran, ilk programlarının bol malzemeli start aldığını belirtti.

Seray Sever ve Sinem Erülgen'in konuk olduğu programda, "Kurtlar Vadisi" dizisinin ilk bölümlerinde Derya rolünde ekrana gelen Seray Sever, dizinin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz'ın oyunculuk yeteneği olmadığını söyledi.

Tam bu sırada söze giren programın sunucusu Hande Ataizi'nin, "Odun yani" demesi üzerine Sever şunları söyledi: "Öyle nitelendirmeyelim. Ama oyunculuk yeteneği pek yok. Beş dakikalık bir sahneyi onun yüzünden beş saatte çekiyorduk..." Bu sırada Ataizi yine araya girerek, programın diğer konuğu Oktay Kaynarca'ya dönerek, "Sharon Stone ile senin sahnelerin olsaydı yer yerinden oynardı. Ama Necati Şaşmaz pek ses getirmedi" dedi.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 04.09.2006
344
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.