Magazin

46 Yaşındaki Pedofil Avcıların Tuzağına Düştü!

46 Yaşındaki Pedofil Avcıların Tuzağına Düştü!

İngiltere’de ''pedofil avcıları'' olarak tanınan bir grup, internet üzerinden kendilerini 14 yaşına bir kız çocuğuymuş gibi tanıtarak 46 yaşındaki pedofil Samir Rignall’ı tuzağa düşürdü.

Samir Rignall İngiltere’nin Hereford şehrine 14 yaşındaki bir kız çocuğu ile buluşacağını düşünerek gitti. İddiaya göre yanında bir çadır ve çanta dolusu seks oyuncağıyla buluşma yerine giden Rignall kendisini tuzağa düşüren pedofil avcısı David Poole ve onun ekibiyle karşılaştı.


Poole Rignall’ın olay yerine ulaşmasının üzerine polis çağırarak gözaltına alınmasını sağladı. Rignall, 16 yaşın altındaki bir kız ile buluşmaya teşebbüsten suçlu olduğunu itiraf etti. 


Olay anını kameraya alan Poole polis ekiplerinin olay yerine iştigaliyle kamerayı kapattı. Karşılamanın ardından Poole kamera görüntülerini, kıza gönderdiği fotoğrafları ve mesajları polise verdi.


David Poole 18 yaş sınırlaması olan bir arkadaşlık sitesinde sahte profiller oluşturarak pedofil insanları tespit etmeye çalıştıklarını ifade ederek suçluların gerekli cezayı almasını temenni ettiğini söyledi. 


Poole ve ekibinin sosyal medyada büyük destek görmesinin yanı sıra bu duruma karşı çıkanlar da oldu. Suçluları yakalamanın polisin işi olduğunu söyleyen kesim insanlara bu şekilde tuzak kurmanın etik kurallara aykırı olduğunu savundu.

Yayın tarihi: 06.04.2017
1155
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.