Magazin

42'lik öğretmen küçük sevgilisiyle evlenecek

42'lik öğretmen küçük sevgilisiyle evlenecek

Yedi yıl önce 13 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişkiye girmekten hapse mahkum edilen öğretmen, küçük sevgilisiyle evleneceğini açıkladı.

ABD'de 7 yıl önce 13 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişkiye girmekten suçlu bulunarak hapse mahkum edilen eski öğretmen Mary Kay Letourneau, eski öğrencisi ve sevgilisi Vili Fualaau ile evleneceğini açıkladı.

CNN televizyonuna konuşan 42 yaşındaki Letourneau, "Eski öğrencisiyle ilişkisi olduğu sırada, küçük yaştaki bir çocukla cinsel ilişkiye girmenin suç olarak kabul edildiğini bilmediğini" söyledi.

Eski öğretmen Letourneau, kendinden çok küçük yaşta olmasına rağmen eski öğrencisi ve sevgilisi 21 yaşındaki Vili Fualaau ile evleneceğini ifade ederek, "evlilik tarihinin henüz kesinlik kazanmadığını" kaydetti.

Sevgilisinden iki çocuğu var
Letourneau, Seattle bölgesinin Burien banliyösünde görevli olduğu okulda, 13 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişki kurmaya başlamış, bu ilişkiden iki çocuk dünyaya getirmişti. Eski öğretmen, küçük yaşta çocuğa ikinci derece tecavüzden suçlu bulunarak 7 yıl 5 ay hapis cezasına çarptırılmıştı. Genç sevgilisiyle ilişkiye girdiği dönemde dört çocuk annesi olan Letourneau, kocasından boşanmıştı.
Yayın tarihi: 13.10.2004
238
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.