Magazin

40'lıklar gençlere taş çıkartıyor

40'lıklar gençlere taş çıkartıyor

Hollywood'un 40 yaşına giren Brooke Shields, Sandra Bullock, Liz Hurley, Clive Owen, Teri Hatcher gibi ünlü yıldızları gençlere taş çıkartıyor.

Görenlerin 40 yaşına girdiğine inanamadığı yıldızlar gençlere taş çıkartmaya devam ederken hala birçok insanın rüyalarını süslemeye devam ediyorlar. İşte 40'lı yaşlarına rağmen gündemden düşmeyen ünlüler:

Sandra Bullock
40 yaşına giren yıldız, "Miss Congeniality" filminde olduğu gibi girdiği güzellik yarışmalarını kazanacak kadar göz kamaştırıcı.

Teri Hatcher
Son günlerin en popüler isimlerinden 40 yaşındaki Teri Hatcher, "Desperate Housewives" dizisindeki rolüyle altın küre ödülü kazandı. "Stil sahibi ve zarif" sözleriyle tanımlanan Hatcher, hem oyun gücüyle, hem de zarafetiyle göz dolduran bir esmer güzeli.

Clive Owen
Beyazperdede Pierce Brosnan'dan boşalan 007 James Bond koltuğunun en yakın adayı olarak görünen 40 yaşındaki aktör de altın küre ödüllü. Son olarak "Closer" adlı filmde Julia Roberts ile kamera karşısına geçen İrlandalı sanatçı başarılı oyunuyla dikkati çekiyor.


Vivica A. Fox

Onu en son "Kill Bill" filminde Uma Thurman tarafından çocuğunun gözleri önünde öldürülürken gördük. 40 yaşındaki müzmin bekar yıldız, son günlerde rapçi Lil Jon ile evleneceği yönünde basında yer alan haberleri de yalanlıyor.

Diane Lane
41 yaşındaki sanatçı da yüzüne ve vücuduna bıçak değmemiş doğal güzellerden.

Robert Downey J.R

Onun sadece nüfus cüzdanındaki yaşı 41. Film, televizyon ve müzik dünyasında hala fırtına gibi esen sanatçının albümü "The Futurist" müzikseverlerle buluştu. Sanatçının albümündeki yorumu Sting'e benzetiliyor.

Marisa Tomei
Oscar ödüllü 40 yaşındaki Tomei'nin resimlerini görenler genç kızlardan ayırt edemiyor.

Liz Hurley

Model ve film oyuncusu Hurley birkaç ay sonra 40 yaşını kutlamaya hazırlanıyor. İlk çocuğu Damian Charles'ı büyüten Hurley güzelliğiyle 20'lik modellerden farksız. Milyarder Arun Nayar ile evliliğe hazırlanan Hurley, önümüzdeki günlerde "Harry Potter" filminde kötü kalpli ve güzel bir cadıyı canlandıracak.

Robin Givens
41 yaşındaki Givens da asil, güçlü ve güzel bir yıldız.

Brooke Shields

Onu "Mavi Göl" filminde henüz 16 yaşındayken tanıdık. O günden sonra dergilerde sayısız kez kapak olan Shields, uzun süre ortalarda görünmedi. Pek çok televizyon dizisinde de rol alan Shields, tenisçi Andre Agassi ile evlendi ve birkaç yıl içinde boşandı. Yeniden evlenen ve bir çocuk sahibi olan Brooke Shields şu günlerde Broadway'de bir müzikalde görev almaya hazırlanıyor.
Yayın tarihi: 28.02.2005
391
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.