Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

4 konser 4 olay!

4 konser 4 olay!

Sezen Aksu konserinde 50 kişi biber gazından zehirlendi, Kayahan'ın tansiyonu çıktı, kızgın hayranları Özcan Deniz'i yuhaladı, İzzet Yıldızhan konserinde arbede vardı.

Sezen Aksu'nun Antalya'da, 'White Zone' adlı gece kulübünde verdiği 4 bin kişilik konser bir hayli 'olaylı'ydı. İlk tartışma, 1 saat kapıda bekletildikten sonra içeriye alınan ve sadece 3 dakika görüntü almalarına izin verilen gazeteciler ile sanatçının menajeri Yaşar Gaga arasında yaşandı. Daha sonra ise bodyguardlar, davetiye nedeniyle tartıştıkları bir müşteriyi tekme tokat dövdü. Müşterinin arkadaşları olaya müdahale edince kavga büyüdü; polis, biber gazı kullandı. Olayın kapı önünde yaşanmasına karşın gaz, rüzgârın etkisiyle konser alanında yoğunlaşarak 50 kişinin zehirlenmesine neden oldu. İzleyiciler olayın bir terör eylemi olduğunu sandı. Aksu, konserini erken bitirdi.

ÖZCAN DENİZ
Hayranlarını fena kızdırdı
Sanatçının Kayseri konserindeki olaylar, Özcan Deniz sahneye çıktığı anda atılan maytapların izleyicilere gelmesiyle başladı. Maytaptan kaçan vatandaşlar izdiham yarattı, barikatlar devrildi ve engelliler ezilme tehlikesi geçirdi. 5 şarkı söyleyen Deniz, sahneyi terk etti. Sanatçıyı yuhalayan, "Özcan, pabucu yarım, çık dışarıya oynayalım" diye tempo tutan kalabalığı polis dağıttı.

KAYAHAN
Sahnede fenalaştı
Rumelihisarı'ndaki konseri öncesinde tansiyonu çıkan Kayahan'ı, konser sırasında 4 kişilik sağlık ekibi bekledi. Ayakta durmakta ve gitar çalmakta zorlanan, rahatsız olduğu için spot ışıklarını kapattıran Kayahan, konserini erken bitirerek eşi İpek Açar'ın yardımıyla seyircileri selamlayıp kulise gitti. Seyircinin isteğini kıramayan Kayahan, atletle 'bis' yaptı.

İZZET YILDIZHAN
Fazla sevgi sorun oldu!
Türkücü İzzet Yıldızhan'ın Konya konserinde, güvenlik görevlileri ile sanatçıya dokunmak isteyen seyirciler arasında arbede yaşandı. Güvenlik barikatını aşmaya çalışan bazı izleyicileri polis dışarı çıkardı. Sık sık "Buraya kavga etmeye değil, eğlenmeye geldik. Sakin olalım" uyarısında bulunan sanatçı, konserini 2,5 saatte tamamladı.
(Milliyet)
277
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.