Magazin

30'undan sonra şöhret oldu

30'undan sonra şöhret oldu

Roselyn Sanchez, 'Without a Trace' dizisiyle kariyerinde iyi bir çıkış yakaladı

Şu sıralar ülkemizde de gösterilen Without a Trace dizisiyle kariyerinde iyi bir çıkış yakalayan Roselyn Sanchez, Hollywood'un Latin kökenli oyuncularından. Porto Riko'da 1973 yılında doğan Sanchez, henüz 21 yaşındayken dans ve oyunculuk eğitimi almak için New York'a taşındı.

1990'lı yılların ortalarında Que Vacilon adlı komedi şovunda görev alan Sanchez, ülkesinde pazarlama eğitimi almaya başladı. Ama okulu tamamlamadan kariyerini gösteri dünyasında sürdürmeye karar verdi.

2002 yılında Stuff dergisi tarafından dünyanın en seksi 102 kadını listesinde 50'nci sırada yer alan yıldız yine aynı yıl Maxim'in en seksi yıldızlar listesine girdi.

Genellikle göz önünde olmayan Roselyn Sanchez, son bir yıldır kariyerinde dikkat çekici ilerlemeler elde etti. Son dönemde hem yapımcıların hem de magazin basınının daha çok dikkatini çekmeye başlayan Roselyn Sanchez, bir anlamda biraz geç keşfedildi... Ama kaybettiği zamanı kısa sürede telafi edecek gibi görünüyor.

2008 ve 2009'un neredeyse tamamını sinema filmleri ve TV dizilerinin çekiminde geçirecek olan Sanches Hollywood'da adından daha çok söz ettirecek gibi görünüyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 19.05.2008
164
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.