Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

300 bin euro'luk kostüm giyecek

300 bin euro'luk kostüm giyecek

Kenan Doğulu, Eurovision'da kendisi ve dans ekibinin 300 bin euro'nun üzerinde bedel biçilen kıyafetler giyeceklerini söyledi.

Finlandiya'nın başkenti Helsinki'de düzenlenecek 52. Eurovision şarkı yarışmasında Türkiye'yi "Shake it up, şekerim" adlı şarkısıyla temsil edecek, Kenan Doğulu, 10 Mayıs'taki yarı final öncesinde kendisine pek çok uluslararası çalışmada yer almış 4 yabancı dansçının eşlik edeceğini açıkladı. Dansçılardan birinin Finlandiyalı oluşunun da kendilerine oy getirebileceğini belirten Doğulu, yarışmada da 300 bin euro'nun üzerinde bedel biçilen kıyafetler giyeceklerini söyledi.

Swarovski'nin İstanbul şubesi, Doğulu ve ekibinin kıyafetleri için yaklaşık 150 bin euro değerinde 50 bin değerli taş verdi. Kostümlerin üst kısımları da 22 ayar altın banyosundan geçirildi. Ceyda Balaban'ın hazırladığı kostümler önümüzdeki günlerde basına tanıtılacak.
(Milliyet)
326
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.