Magazin

30 yıllık bıyıkları Ayşegül'e kaptırdı

30 yıllık bıyıkları Ayşegül'e kaptırdı

İbrahim Tatlıses'e canlı yayında bıyıklarını kestiren kişinin, adının aşk dedikodularına karıştığı Ayşegül Yıldız olduğu ortaya çıktı.

İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz haftaki şov programında, adını vermediği bir arkadaşıyla girdiği iddiayı kaybettiği gerekçesiyle bıyıklarını kestirmişti. Bilardo maçını kaybettiği için 30 yıllık bıyıklarından olan ünlü türkücünün, bu maçı adının aşk dedikodularına karıştığı Ayşegül Yıldız'la yaptığı öğrenildi.

Rakibi zorlu çıktı
Geçtiğimiz günlerde tatil için Bodrum'a giden ikili, boş zamanlarını bilardo masası başında geçirdi. Bilardoda kendisine çok güvenen ve Yıldız'a "Sen tek bir oyun al, bıyıklarımı keserim" diyen Tatlıses, rakibinin üst üste üç oyun alması ile şaşkına döndü. Verdiği sözden de dönemediği için bıyığından oldu.

Sözümden dönerim bıyığımı kesmem
Selami Şahin, İbrahim Tatlıses'in bıyıklarını kesmesine tepki gösterdi. Şahin, "Bıyıksız halini beğenmedim, ona hiç yakışmamış. İbrahim bıyıklarıyla özdeşleşmişti. En kısa zamanda uzatmalı. Ben olsam sözümden döner, yine de bıyığımı kesmezdim" dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 07.04.2006
464
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.