Magazin

30 yıl sonra buluşuyorlar

30 yıl sonra buluşuyorlar

Küs oldukları için birbiriyle 30 yıldır görüşmeyen Gönül Yazar ve kardeşi Belkıs Özener, bir araya gelerek neden küstüklerini açıklayacaklar.

Sunuculuğunu Şenay Düdek ve Müge Anlı'nın yaptığı, sabahları Kanal D'de yayınlanan magazin programı "Dobra Dobra"ya bugün, küs oldukları için birbirleriyle 30 yıldır görüşmeyen Gönül Yazar ve kardeşi Belkıs Özener konuk oluyor. Düdek ve Anlı, kimsenin bilmediği bir sebepten dolayı yaklaşık 30 yıldır birbirleriyle görüşmelen Gönül Yazar ile Belkıs Özener arasındaki dargınlığa da son vermeye çalışacak. Bugün sabah saat 08.45'te ekrana gelecek programda, haftanın magazin olaylarını da değerlendirilecek.

Yeşilçam'ın görünmeyen sesi olarak tanınan ve geçtiğimiz günlerde çıkardığı "Sahibinin Sesinden" adlı albümüyle Türk sinemasının unutulmaz şarkılarını seslendirerek gündeme gelen Belkıs Özener ile Gönül Yazar'ın neden küstükleri bugünki programla gün ışığına çıkacak.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 05.05.2006
1206
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.