Magazin

29. Best Model Of The World Birincileri Belli Oldu

29. Best Model Of The World Birincileri Belli Oldu

Organizatör Erkan Özerman’ın önderliğinde düzenlenen 29. Best Model of the World yarışmasının finali önceki akşam WOW İstanbul Otel’de yapıldı.

Organizatör Erkan Özerman’ın önderliğinde düzenlenen 29. Best Model of the World yarışmasının finali önceki akşam İstanbul da bir otelde yapıldı.Sunuculuğunu Ece Gürsel’in üstlendiği yarışmanın jüri koltuğunda Erol Albayrak, Yıldırım Mayruk, Güngör Bayrak, Merih Ergürbüz, Alper Aslanoğlu, Levon Kordonciyan, Asiye Kefeli, Şenay Akay, Yağmur Aydan, Yılmaz Kunt, Fevziye Çamer, Tuğçe Sarıkaya, Günay Musayeva, Bülent Cihantimur, Rufat İsmayilova ve Emel Yıldırım oturdu.

20 erkek, 20 kadın finalistin yarıştığı gecede erkeklerde Türkiye’yi temsil eden Onur Seyit Yaran, kadınlarda da Nijeryalı Joy Akpokinovo birinci seçildi.Final gecesi Emel Müftüoğlu, Rober Hatemo, Tuğba Yurt, Çağlayan Topaloğlu ve Ömür Gedik’in şarkılarıyla renklendi.

Kaynak:Hürriyet

 

Yayın tarihi: 05.12.2016
2218
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.