Magazin

250 milyarlık sutyen kavgası

250 milyarlık sutyen kavgası

Şenay Akay, Başak Şahin, Asuman Krause, Nefise Karatay, Yüksel Ak, Ebru Destan ve Tuğba Özay'ın görev aldığı defile olaylı başladı olaylı bitti.

Mankenler ilk kez mehteran takımı eşliğinde yürüdü podyumda. Ancak dekolte kostümlerle tanıtım yapılacağını duyan mehteran ekibi, önce çıkmaktan vazgeçti.

Daha sonra zorlukla ikna edildiler. Mankenlerin iki ileri bir geri salındıkları defilenin en ilginç parçası ise 3 kilo 750 gram ağırlığındaki 250 milyar liralık altın sutyenlerdi. Ancak sutyenler Şenay Akay ile Başak Şahin'in birbirine düşürdü.

Aslında ikilinin podyuma birlikte çıkıp tanıtım yapmaları planlanmıştı. Ama Akay Şahin ile birlikte çıkmak istemeyince ikili ayrı ayrı tanıtım yaptı.

Uyanık Şenay
Defilenin sonunda ise mankenler yine altın sutyenlerle boy gösterecekti podyumda. Şahin'den önce kulise giren Akay sutyeninin kopçasının koptuğunu görünce orada duran Şahin'inkini giydi. Daha sonra kulise gelen Şahin de tam giyinecekken durumu farketti ve sinirlenip sutyeni Akay'a fırlattı. Ardından da kıyamet koptu. Bunun üzerine apar topar ayrıldı Akay.

"Terbiyesizlik"
Şahin ise "Şenay'ın yaptığı büyük terbiyesizlik. Altın sutyenleri ikimiz birlikte tanıtacaktık. Ama benimle podyuma çıkmayacağını söyledi. Daha sonra kendi altın sutyeninin zinciri kopunca benimkini alıp giymiş. Gırtlağıma kadar geldi artık" dedi.
Yayın tarihi: 12.01.2005
284
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.