Magazin

2004'te en çok konuşulan ünlüler

2004'te en çok konuşulan ünlüler

2004 yılı boyunca kendinden söz ettiren ünlülere 'ödül' yağdı.

Bir İnternet sitesi, Britney Spears, Elton John, Oliver Stone ve Eminem gibi pekçok yıldızı değişik kategorilerde ödüllendirdi. Sitenin ödüle değer bulduğu ünlüler:

 • Yılın Gafı Ödülü: ABD Futbol Süper Kupası'nın devre arasında yaptıkları şovda Justin Timberlake, Janet Jackson'ın göğsünü açtı. Sanal alemi altüst eden Jackson, İnternet'te ismi en çok aranan yıldızlar arasında yer alıyor.

 • Yılın Düğünü Ödülü: Britney Spears, 'yılın düğünü' seçilen evliliğini dansçısı Kevin Federline ile yaptı. Davetlilerin tavuk baton yediği ve paralarını kendileri ödeyerek içki içtiği düğün bir fast food restoranında gerçekleştirildi. Düğüne çift, tişörtlerle katıldı.


 • Yılın Babası Ödülü: Ödülü, sunucu Jessica Simpson'ın babası aldı. Joe Simpson, bir programda kızı için, "o çok çekici bir kadın. Tişört de bustiyer de giydirseniz çekici. Ne yapsanız gizleyemezsiniz'' demişti.


 • Yılın Küfürbazı Ödülü: Tayvan'a konser için giden Elton John, havalimanında etrafını saran gazetecilere, "terbiyesiz, aşağılık domuzlar" diye hakaret etti ve bir süre sonra da Tayvan halkından özür diledi.


 • Yılın 'Canavar Geri Döndü' Ödülü: Ödüle, top model Naomi Campbell değer bulundu. Gittiği her yerde gazetecilerle tartışan Campbell, yardımcısıyla yaptığı kavgayla gündeme oturdu.


 • Yılın 'Hannibal Lecter'ı' Ödülü: Kanser hastası olan ünlü aktör Larry Hagman, "Ben öldükten sonra bir tarlaya gömün, bu araziye buğday ekin, unundan kek yapın ve arkadaşlarım çoluk çocuk yesinler" açıklamasıyla ödüle layık görüldü.


 • Yılın Bombası Ödülü: Ünlü yönetmen Oliver Stone, 'Büyük İskender' filmiyle ödül aldı. Filmin gösterime girmeden önce yapılan reklamın karşılığını veremediğini dile getiren eleştiriler de buna neden gösterildi.


 • Yılın Düşman Kardeşleri Ödülü: Bu kategori pekçok ünlü arasında paylaşıldı. Lindsay Lohan ile Hilary Duff, Eminem ve Michael Jackson, Elton John ile yıl içinde tartışma yaşadığı Madonna ve Rupert Everett'ın da aralarında bulunduğu çok sayıda isim bu ödülü kazandı.
 • Yayın tarihi: 29.12.2004
  166
  dahafazlası
  YORUMLAR
  Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.