Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

'20 yaşında bir sevgilisi var'

'20 yaşında bir sevgilisi var'

Oyuncu eşi Metin Yıldız’dan dayak yiyen Elvan Yıldız, olay gecesini 'Cumartesi Sürprizi' programına anlattı. Eşinin 20 yaşında bir sevgilisi olduğunu açıklayan Yıldız, boşanmayacağını söyledi.

Güncellenme tarihi: 08.04.2012

Metin Yıldız, Adli Tıp’tan alınan darp raporuna rağmen eşinin sinir krizi geçirerek kendisine zarar verdiğini savunmuştu, Elvan Yıldız’sa işin iç yüzünü anlattı.

Eşinin altı aydır 20 yaşında bir sevgilisi olduğunu belirten Elvan Yıldız, kavganın bu yüzden çıktığını söyledi.


Yıldız, olay gecesi eşinin kendisine “Ben o kızla yaşayacağım, ev tuttuk. Bunu kaldırabilir misin?” diye sorduğunu, kendisinin de “Bu saatten sonra sonsuza kadar evlenmem ama senin de evlenmene izin vermem. Kızım için yuvamızı kurtaralım” dediğini anlattı.


Sözlü saldırıya maruz kaldığını, olayın ardından kavgaya dönüştüğünü söyleyen Elvan Yıldız, “Birkaç tane tokat yedim. Yere düştüm ve daha sonra arkası geldi. Adli Tıp vücudumda çürükler tespit etti. Benim asıl kalbim mosmor ama boşanmayacağım. Çünkü onu seviyorum” dedi.

321
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.