Magazin

2 bin kadınla yattım ama...

2 bin kadınla yattım ama...

ABD'li model ve aktris Carmen Electra'nın eski kocası Dennis Rodman, hayatı boyunca iki binden fazla kadınla beraber olduğunu ama Electra'nın yatakta bir başka olduğunu söyledi.

Güncellenme tarihi:

CARMEN ELECTRA FOTOĞRAFLARI

'Popstar' yarışmalarının yapımcısı Simon Cowell, geçen günlerde Carmen Electra ile birliktelik yaşadığını açıklamıştı.

Bu açıklama sonrası gözler Electra'nın eski kocası Dennis Rodman'a çevrildi. Rodman, bu ilişkiyi bu sözlerle yorumladı:

"Simon gerçekten çok sanşlı bir insan. Carmen çok seksi bir ve bir erkeği nasıl mutlu edeceğini biliyor. Şimdiye kadar 2 binden fazla kadınla yattım. Bir çoğu birbirine benziyordu. Yüzlerini hatırlamıyorum bile. Ama Carmen öyle değildi. Yatakta çok tutkulu bir kadın. Carmen'in çıplak fotoğraflarını mutlaka görmüşsünüzdür. Ama onun yanındayken o vücut daha da güzel gözüküyor.

Bir keresinden özel jetle Kanada'ya gidiyorduk. Carmen seks yapmak istedi. Karşımda menajerim oturuyordu. O da umursamadı, ben de... Carmen'le menajerimin karşısında seviştim. Açık konuşmak gerekirse Carmen'e asla sadık kalmadım. Koca olacak bir insan değildim. Her zaman başka kadınlar oldu. Galiba o da bunu biliyordu. Ama Carmen her zaman benim için özeldi.

Bir gün otelde 2 kadınla birlikteydim. Nasıl olmuş bilmiyorum ama Carmen odanın anahtarını bulmuş. Aniden içeri girdi ve beni kadınlarla birlikte yatakta yakaladı. Karınız yatakta 2 çıplak kadınla sizi yakalıyor. Ne diyebilirsiniz ki? Çok sinirlendi bana, haftalarca konuşmadı.

Bir gece parti veriyoruz. Ben çok yorgunum ama Carmen eğlenmek istiyor. Carmen ve bir kız arkadaşı pantolonumun arkasından makarna sokmaya çalıştı. "Bu hareketi hiç komik değildi ve çok saygısızcaydı. Ona kesinlikle vurmadım, ittim. Polisler geldi, beni tutukladılar. Ama hakkımda bir dava açılmadı. Sonra da boşandık."

(Milliyet)

Yayın tarihi: 31.12.2012
452
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.