Magazin

150 bin YTL daha alacak

150 bin YTL daha alacak

Buket Saygı ile Kadir İnanır arasında 6 yıldır süren taciz davası sonuçlandı. Kadir İnanır, Saygı'ya 150 bin YTL daha ödemeye mahkum edildi.

Kadir İnanır ile Buket Saygı, bundan 6 yıl önce "Derman Bey" adlı dizinin kadrosunda bir araya gelmiş, rol icabı iki sevgiliyi canlandırmışlardı. Ancak dizinin ilk birkaç bölümünün çekilmesinin ardından Saygı, "Kadir İnanır tarafından taciz ediliyorum" diyerek kadrodan ayrıldı. Usta oyuncu ise gönderdiği mesajların motivasyon amaçlı olduğunu ileri sürdü.

Ödemezse faizi büyük
Buket Saygı, 6 yıl süren davaların nihayet karara bağlandığını, Kadir İnanır'a tam 150 bin YTL'lik tazminat cezası verildiğini açıkladı. Buket Saygı, "Adalet yerini buldu. Kadir İnanır'ın cezayı en geç mart sonuna kadar ödemesi gerekiyor. Aksi takdirde yüksek miktarda faiz işleyecek" diye konuştu. İnanır, birkaç ay önce de yine Buket Saygı'nın açtığı bir davadan 15 bin YTL'lik ceza almıştı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 21.02.2006
678
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.